МОВИ

1112

Центр іноземних мов POLYGLOT пропонує Вам якісне і результативне вивчення англійської та німецької мов для дітей і дорослих.

Курси англійської мови для дорослих та дітей у Полтаві.

Якщо Ви перебуваєте на початковому рівні володіння англійською мовою або тільки збираєтеся приступити до її вивчення, запам’ятайте — немає нічого неможливого! Курси англійської мови у Полтаві POLYGLOT допоможуть Вам вивчити англійську, причому зробити це в легкій і цікавій формі!

Завдяки живому спілкуванню з викладачами, великій кількості усних вправ, діалогів і рольових ігор, Ви зможете в простій і доступній формі освоїти лексичний і граматичний матеріал, швидко придбати і розвинути навички розмовної мови.

Наші викладачі використовують в своїй роботі кращі британські підручники і посібники, багато додаткового матеріалу, який допомагає розширити кругозір, розвинути інтерес, творче мислення, активізує пам’ять, уяву, знімає мовний бар’єр !!!

561

Центр іноземних мов POLYGLOT пропонує вивчення англійської починаючи з 5-ти річного віку! Навчання дітей на наших курсах проходить за новітніми методиками, які дозволяють легко і швидко освоїти сприйняття англійської мови на слух, знайти правильну вимову і збагатити свій словниковий запас. А головне — зробити це в цікавій, ігровій формі! На наших курсах англійської мови в Полтаві POLYGLOT уроки проходять цікаво і весело: діти малюють, співають, танцюють, розповідають вірші, грають в розвиваючі ігри та вікторини, розгадують мовні головоломки і загадки, ставлять сценки, складають казки, дивляться мультфільми і все це англійською мовою!

Курси німецької мови для дорослих і дітей у Полтаві.

Курси німецької мови у Полтаві POLYGLOT охоплюють всю необхідну в повсякденному житті лексику, а також необхідні граматичні структури. Крім цього, на курсах іноземних мов POLYGLOT Вам допоможуть придбати хорошу німецьку вимову, легкість розуміння усної та письмової мови, а також, найголовніше, володіння усною і письмовою промовою вільно і невимушено.

Починати вивчення німецької мови навіть «з нуля» не так складно, як може здатися на перший погляд. Мова великих письменників і філософів наділена бездоганною логікою побудови граматичних конструкцій, яку легко освоїти початківцям.

Наші досвідчені викладачі допоможуть Вам впоратися з будь-якими труднощами, що виникають в процесі навчання на курсах іноземної мови. В процесі навчання проводяться регулярні проміжні тести, що дозволяють кожному слухачеві своєчасно виявляти і усувати прогалини.

Курси німецької мови POLYGLOT пропонують вивчення німецької починаючи з 5-ти річного віку! Дитяче навчання на наших курсах проходить за новітніми методиками, які дозволяють легко і швидко освоїти сприйняття німецької мови на слух, знайти правильну вимову і збагатити свій словниковий запас. А головне — зробити це в цікавій, ігровій формі!