ПРО НАС

5611

POLYGLOT — це сучасний і ефективний мовний центр, з молодими, енергійними і кваліфікованими викладачами, який пропонує якісне та результативне вивчення англійської та німецької  мов у Полтаві для дітей і дорослих!

Навчання пропонується у групах або індивідульно!

 — Навчання іноземним мовам школярів, студентів та дорослих
 — Дитячий курс англійської мови «Англійська для дітей»
 — Підготовка до ЗНО
 — Спеціально розроблений курс англійської мови для тих, хто планує поїздку за кордон з метою подорожі або еміграції
 — Підготовка до міжнародних іспитів YL тестів, TOEFL, CAE, IELTS, CPE, KET, FCE для навчання та еміграції
 — Бюро перекладів.

image1

Центр іноземних мов POLYGLOT завдяки індивідуальному підходу до кожного учня, обліку його побажань і можливостей, гнучкістю і різноманітністю методик навчання гарантує бажаний результат у вивченні іноземних мов!

Сьогодні складно переоцінити важливість знання іноземних мов. У сучасному світі англійська мова має міжнародний статус. Володіючи англійською можна без проблем їхати в будь-яку країну, знаючи що проблем в спілкуванні у Вас не виникне!

Для цього слід займатися регулярно брати уроки англійської мови, так як звичайний розмовник Вам не особливо допоможе. Зрештою, на Ваше питання хтось відповість, а перевести відповідь розмовник не в силах.

Взяти уроки англійської мови в Полтаві нескладно, але все ж слід бути впевненим в якості послуг, що надаються. Тому краще звернутися до професіоналів, у яких є продумана програма навчання, яка вже зарекомендувала себе на практиці.

У нас працюють кваліфіковані викладачі, що мають продуктивний досвід ведення уроків іноземних мов і весь час продовжують удосконалювати методики навчання.

Якщо вам потрібне якісне і результативне вивчення англійської та німецької мов, Полтава надає вам відмінну можливість вчитися в мовному центрі POLYGLOT !

Всі наші учні після проходження курсів в нашому мовному центрі отримують бажаний результат, а значить і нові можливості в житті!

Завдяки новим методикам спрямованим на одночасний розвиток основних мовних навичок (усного та писемного мовлення, граматики, читання і сприйняття на слух) навчання пройде для Вас в легкій комунікативній формі з бажаним результатом.

Групи набираються досить швидко, час навчання бронюється заздалегідь, тому, якщо для Вас якісне вивчення іноземних мов є пріоритетним в даний момент, ми будемо раді бачити Вас серед учнів нашого центру POLYGLOT !