КУРСИ

56111

Мовний центр POLYGLOT пропонує Вам групові курси навчання та індивідуальні заняття для дітей і дорослих.

Заняття в нашому центрі будуються за такою схемою: кожен урок включає в себе граматичний, лексичний, фонетичний матеріал в формі тексту, аудіо-діалогу або відео-ролика, відпрацювання матеріалу в ситуаціях і, звичайно ж, інтенсивну практику розмови.

Таким чином, Ви будуєте живе спілкування! У той час, як граматика, новий лексичний матеріал, фонетичні явища розглядаються в контексті мови і реальних комунікативних ситуацій.

На дитячих мовних курсах в центрі POLYGLOT навчання проходить за новітніми методиками, які дозволяють легко, швидко, а головне, цікаво освоїти сприйняття іноземної мови на слух, знайти правильну вимову і збагатити свій словниковий запас. На наших заняттях ми використовуємо тільки новітні дитячі підручники, а також великий спектр додаткових матеріалів: мультфільми, фільми, аудіо-записи, ігри, кросворди, пісні, вікторини та конкурси на іноземній мові, це дозволяє дітям багато чого довідатися про інші країни, їх культуру, спосіб життя людей, свята і традиції.

Індивідуальні заняття — досить гнучка форма навчання, при якій учневі пропонується індивідуальний фіксований графік занять з урахуванням його побажань.
Ми рекомендуємо індивідуальну форму навчання учням, яким з якихось причин не підходить режим і розклад занять в групах, або потрібна програма вивчення іноземної мови, відмінна від основних програм школи. Також індивідуальні заняття є найбільш ефективною формою навчання в разі, коли необхідно «підтягнути» мову за короткий час.