ЦІНИ/УМОВИ

Оплата за навчання здійснюється помісячно. Можлива оплата наперед за кілька місяців. В такому випадку Ви отримуєте знижку (за 3 оплачених місяці — 5%, за 6 місяців — 10%, за 12 місяців — 15%).

Запис і реєстрація учня проводиться в момент оплати обраного курсу навчання.

Прайс цін за навчання:

Групові заняття з англійської мови (8 занять по 60 хв.) місяць — 800 грн.

Індивідуальні заняття з англійської мови    (1 заняття — 60хв.) — 250 грн.

 

Групові заняття з німецької мови    (8 занять по 60 хв.) місяць — 800 грн.

Індивідуальні заняття з німецької мови      (1 заняття — 60хв.)  — 250 грн.

 

УМОВИ та ПРАВИЛА навчання у мовному центрі ПОЛІГЛОТ :

ОПЛАТА ЗАНЯТЬ

Оплата за навчання здійснюється помісячно (не меньше, як за 8 занять) і не пізніше, як до першого заняття нового навчального місяця (тобто оплата за навчальний місяць здійснюється наперед!).

Учні у яких не буде здійснена оплата до навчання не допускаються ! Відсутність факту оплати не дає можливості учню почати або продовжувати відвідувати заняття!

Відвідування пробного заняття допоможе впевнитись, чи підходить учню запропонована группа — після чого пробне заняття автоматично перейде у категорію оплачуваних занять.

Оплата за індивідуальні заняття здійснюється наперед згідно затвердженого графіку (не меньше, як за 8 занять). Тільки внесення оплати є фактом бронювання бажаного часу в розкладі мовного центру Поліглот для індивідуального навчання!

При виникненні в учня будь-якої форс-мажорної ситуації, у зв’язку з якою він не може продовжувати навчання, він може передати будь-кому свої оплачені заняття на курсі на якому навчався, але внесена оплата не повертається і не відшкодовується !!!

ПРОПУСК ЗАНЯТЬ

Заняття пропущені учнем через хворобу ( підтвердженням повинна бути обов’язково медична довідка) будуть проведені в запропонований викладачем час.

Заняття пропущені учнями з будь-яких інших причин і без наявності медичної довідки вважаються проведеними , так як викладач за своїм робочим графіком повинен проводити всі заняття в незалежності від кількості учнів у навчальній групі. Розуміння Вами цього правила є проявом з Вашого боку поваги до інших учнів та викладача!

Учбовий матеріал пропущений учнем можливо наздогнати шляхом відпрацювання індивідуальних занять за прайсовою ціною в навчальні години , які будуть запропоновані викладачем!

Перенесення занять, з ініціативи учня, не можливе (учень може розраховувати тільки на заброньований їм час в розкладі, інші години зайняті іншими учнями).

НАВЧАЛЬНІ ПІДРУЧНИКИ

Обовязковою умовою для можливості навчання у мовному центрі Поліглот є наявність у кожного учня

необхідних навчальних підручників, які учні повинні придбати у мовному центрі Поліглот !!!